TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY
JĘZYKA UKRAIŃSKIEGO
BOŻENA CHODYCZKO
telefon 602- 65-77-55
e-mail: bozenachodyczko@gmail.com
Nauczanie
Cennik
Tłumaczenia Zwykłe
Kontakt
NAUCZANIE – JĘZYK ANGIELSKIKwalifikacje:wykształcenie wyższe, przygotowanie pedagogiczne i metodyczne, praktyki w szkole podstawowej oraz szkole średniej.Certyfikaty językowe Cambridge: First Certificate in English oraz Certificate in Advanced English.

Oferta:

◊ Nauczanie indywidualne

◊ Nauczanie grupowe

Edukacja indywidualna oraz grupowa na każdym szczeblu zaawansowania językowego w zakresie języka angielskiego. Solidna i efektywna nauka w miłej atmosferze, dostosowana do indywidualnych potrzeb i tempa każdego słuchacza. Doświadczenie w zakresie konwersacji oraz nauczania i korepetycji zarówno dzieci jak i dorosłych. Rozwijanie wszystkich umiejętności językowych: speaking, writing, listening, english in use oraz reading. Nauka dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie.

Zajęcia oraz cena:

Cena jest ustalana indywidualnie – w zależności od poziomu zaawansowania językowego oraz liczebności grupy i wynosi od 30 do 50 netto złotych za jednostkę lekcyjną (45 minut). Zajęcia odbywają się raz lub dwa razy w tygodniu 2 x 45 minut każdorazowo.Za zajęcia odwołane z minimum jednodniowym wyprzedzeniem opłata nie jest pobierana. Na życzenie słuchacza wystawiane są faktury VAT.
O Mnie
Tłumaczenia Poświadczone